Forum Fan club wszystkich przeciwników tego totalnego cymba³a XD Strona G³ówna Fan club wszystkich przeciwników tego totalnego cymba³a XD

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

i pani G.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fan club wszystkich przeciwników tego totalnego cymba³a XD Strona G³ówna -> Absolutnie genialnie beznadziejne foty Toma
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Juukla




Do³±czy³: 25 Sty 2014
Posty: 742
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/3
Sk±d: Finland

PostWys³any: Czw 16:02, 10 Kwi 2014    Temat postu: i pani G.

Przez bulimię straciłam wielu przyjaciół, nie przeżyłam wielu przygód, zabrała mi cały czas studiów i wiele planów na przyszłość które miałam, zabrała mi pewność siebie.
[link widoczny dla zalogowanych]
niepotrzebne zrzucanie kilogramów bardzo szkodzi zdrowiu ja miłam 4 funty wiec ona musiała miec wiecej.pozatym to była praca legalna
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Regine tak do 2 szklanek salaty i szklanke brokul zobacz sobie na faze wprowadzajaca co mozna a co nie Aha i jak warzywka to koniecznie w jednym posilku z jakims tluszczem.Uwazaj na pomidory bo maja calkiem sporo wegli .
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Będę miał coraz większe poczucie winy, a Ty będziesz się czuła urażona. [link widoczny dla zalogowanych] sprobuje podpowiedziec jesli macie jakies sprawy zwiazane z firma Zepter.
6 - dużych zielonych cebul (ze szczypiorkiem) Zalezy od kliniki, ale mysle ze 1800 to przegięie, Ja zapłacilam za 2 ml 2500u Dr Bromy i jestem bardzo zadowolona. No i areoby czy to minimum 30-40 min czy trening interwałowy nie ma znaczenia, chociaż ja wole interwał. ha end em http://www.youtube.com/watch?v=GeZWwjceDuI [link widoczny dla zalogowanych]
Prolaktynka. Często sikam,jestem senna i wogóle jakaś apatyczna. dziewczyny zazywam luteine czy jak bede miala dostac okresu to bede miala typowe objawy jak na miesiaczke typu bolące piersi i brzuch czy poprostu przyjdzie z nienacka Co poznajemy...? 6 grudnia idę ponownie, tym razem chcę się zdecydować na bardziej radykalne cięcie i kolor - zobaczymy co będzie. Nawet aparatura nic nie wykazywała. Rafinka, \juz poprawiam\, \a mój kolega\=>
Z góry dziękuję
[link widoczny dla zalogowanych]
Przeczytałam wszytskie posty, i powiem tak.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Dzis moj drugi dzien i najgorszy chyba :/

jak to się odbywa..hmm..mogę ci powiedzieć tyle co widziałam bo facet nie pozwolił mi za bardzo patrzeć (mimo moich protestów xD) ponieważ każdy inaczej reaguję..miał przypadki omdleń więc zachowywał ostrożność na wszelki wypadek a więc..złapał szczypcami górną część pępka..i w środek wbił igłę która miała chyba taki mały otworek do którego wsadził kolczyk xD ale tego to już pewna nie jestem xD ale wydaję mi się że to prawda co napisałam bo widziałam dwukrotnie przekłuwanie języka z bliska i to właśnie tak wyglądało tyle że miejscem przekłucia był język oczywiście zrób sobie ten kolczyk a na pewno będziesz zadowolona xD
[link widoczny dla zalogowanych]
Piąty dzień:
I co, bierzesz jakieÅ› leki, jakieÅ› zabiegi?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Ją w zasadzie nakładałam raz ale dała najlepsze efekty szczególnie odradzam Ci garniera piszą cuda na nich a g***o dają 2 razy sie przejechałam! [link widoczny dla zalogowanych] No ale obiadków to trochę zjadł.
Widmo takowe zagraza takiej jednostce w sposób widoczny, a jak dupcia jeszcze rozmiar wieksza, to juz zmartwienia dotyczace wygladu wieszaka sa rzxecza normalną. Wybaczam jej tylko dlatego, że jedzie z moją siostrą na tydzień do Włoch Cieszę się nawet że wreszcie wypocznie, bo ciężko pracuje i jak przyjeżdża do Polski to też nie ma czasu na nic, bo chce mi pomóc przy dzieciach. to lada moment!!! roy orbison- everything you want you got it Scyntygrafia - guzek zimny. [link widoczny dla zalogowanych]
Kiedy byłam we Włoszech na wakacjach, poznałam przypadkiem na plazy tureckieg Oficera Marynarki wojennej.... a 1 wrzeąnia tego roku ide założyć klamry bo z pazurkami mecze sie juz chyba 2 lata i nic nie pomaga. - no tak ! ola sliczna??? ale trzymam rękę na pulsie i za każdym razem mówię sobie wtedy stanowcze \nie\ Powoli się wyciszam jeśli chodzi o myśli o jedzeniu i naprawdę zaczynam jeść jak normalny człowiek Jest coraz lepiej, waga powoli schodzi w dół, eh... dzis coś słabo się czuje, nie wiem czy to mnie dietkowanie wykańcza, czy coś innego łapie... Na basen chodzę 2 lub 3 razy w tygodniu , po miesiącu zamierzam kupić kolejny Karnet, bo gdy za coś się zapłaci to szkoda jest by się to marnowało więc jest to jakiegoś rodzaju motywacja.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Żal pająka był silniejszy od strachu, no i...
[link widoczny dla zalogowanych]
zgadzam się z Panią Bakułą osobne konta nie są nam potrzebne, bo dość dobrze dogadujemy się jesli chodzi o wydatki.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
ponoc po pigulkach jak sie odstawi odraz moga byc blizniaki ?
Nie trzeba narkozy, tylko znieczulenie miejscowe.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Ale osoby, ktore wyjechaly do malo znanych miejscowosci przebieraja w pracach. [link widoczny dla zalogowanych] U mnie jeszcze słonecznie, ale zapewne będzie padało.
Ile ser półtłusty ma węgli? Wyrwałem je by móc założyć aparat orto. Tylko ze czuje sie tak jakby moje zycie juz sie skonczyło.tylko praca,praca,praca, niedzielny wypad do marketu i na tym sie konczą nasze rozrywki. Będąc w ciąży zakaziłam się toksoplazmozą, dowiedziałam się o tym trzy tygodnie przed rozwiązaniem. Jedyne co moge przyznac to swietne działanie szefostwa jesli chodzi o pisanie komentarzy dotyczacego własnego biznesiku ! [link widoczny dla zalogowanych]
bosze co za ludzie na tym swiecie zyja... Czy myślicie że w ten sposób szybciej osiągnę efekty? uważam, że test można zrobić- tylko póki co nie nastawiać się w jedną lub w drugą stronę- stres jako dodatek jest niewskazany. Wiele z nich wyemigrowalo do USA (lekarzy tez) ze wzgledu na lepsze zarobki. FROSTKA prosze przeslij mi zdjecia twoich włosków po farbowaniu i przed farbowaniem też... 198 zł po przecenie w grudniu Chyba wszyscy faceci lubia dochodzic w buzi - jednak trzeba mu dac do zrozumienia ze to lubisz, bo jakbym np.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
to moze cos sie poprawi, ale zobaczymy ;D
Dzień dobry!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

wiem ze sa rozne rodzaje trwalej wiec poszukac w necie czy gdzies a najlepeij niech Ci fryzjer doradzi jaka badzie najfajniejsza itp.
[link widoczny dla zalogowanych]
na poczatku lipca bylam u gina, okazalo sie ze mam zapalenie pochwy,dostalam gynalgin, ale mialam brac tylko 6 tabletek, no i jeszcza jakies doustne dla mnie i mojego chłopaka.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Mój mąż nie widzi żadnych efektów, ale też nie chce żebym schudła.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

albo koszulke z napisem POLSKA i np smycz taka sama [link widoczny dla zalogowanych] 3.
Jejku jestem pełna podziwu,od bardzo dawna staram się jeść zdrowo ale niestety nękają mnie kompulsy i często pakuję w siebie jedzenie które bardzo źle wpływa na moją cerę,po takiej sesji ze słodyczami ,kanapkami i to z jasnego chleba,itp mam całą twarz w pryszczach,później robię 2 tygodnie zdrowej diety i cera wraca do normy,głodówka jest jak najbardziej wskazana dla mnie,organizm mam tak zasyfiony że aż strach,cellulit,pryszcze,świadczą przecież o zanieczyszczeniu,jestem szczupłą nawet bardzo osóbką a nękają mnie takie dolegliwości i jestem przekonana że przez wieloletnią złą dietę,odkąd patrzę na to co jem mój stan się polepszył,ale jak już wspomniałam czasami mam napad i wcinam co popadnie a to odrazu odbija się na mnie,teraz wypowiedziałam wojnę kompulsom i złym nawykom żywieniowym,myślę że dobrym wstępem na nowej drodze żywieniowej będzie głodówka,tylko nie wiem czy wyrobię się przed świętami,dzisiaj już zacznę przygotowania,do środy będę jeść warzywa owoce i maślankę a od czwartku do niedzieli same warzywa po czym w poniedziałek przejdę na wodę którą będę pić przez 3 dni by w czwartek przejść na bulion warzywny a w wigilię zjeść gotowaną rybę a może jednak teraz odciążyć organizm i jeść 700 kcal do wigili (warzywa,owoce,maślanka) a głodówkę zrobić po świętach ? Postepujemy identycznie. no to i ja dołączę do klubu ostatnio noce to koszmar ciągłe drętwienie jednej i drugiej ręki +sztywnienie karku do mk.ewa Ja o glodowkach slyszalam wiele dobrego,narazie skusze sie na te warzywa [link widoczny dla zalogowanych]
ja mam wlosy falowane,dlugie do pasa i jasne.szczerze ich nienawidze.nic zrobic z nimi nie mozna,ani ich spiac(dodam jeszcze ze sa baaardzo geste),bo nie tzrymaja sie,musze nosic rozpuszczone,prostownica prostuje ok 40 min,i byle wilgoc w powietrzu juz sie pusza,o deszczu nawet nie wspomne.jedyne co mi sie podoba,to to,ze na ulicy wolaja za mnashakira a mimo to dla swoich mężów były wspaniałymi zonami ...a ja zostałam porzuczona z dwójką małych dzieci ....dla kobiety która była starsza odemnie prawie o 4 lata chyba nawet jest z tego samego roku co mój były mąż .czułam się najgorszą kobietą starałam się tego po sobie nie pokazywać ale świat mi się zawalił ,wydawało mi się że jestem nieatrakcyjna,beznadziejna i do niczego totalne zero to naprawde był cios w same serce !!! pomocy stokrotka moi tez nie mówią za bardzo o tacie.Tyko,że do pracy pojechał.Czasami chcą mój portfel bo tam mam jego zdjęcie i chcą zobaczyć tatę...........przez telefon też nie zawsze chcą z nim rozmawiać. Mam nadzieje że się szybko zagoi. jestem taka szczęśliwa a nie mogę nikomu o tym powiedzieć. waże 77,4, ale cuichy już znacznie luźniejsze.
i na 70 -100 osob musi byc chyba ogromny!!
[link widoczny dla zalogowanych]
Obydwie mamy sesje
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
smakowe są po to, aby w sypialni roznosił sie zapach, np.truskawek, a nie gumy!!!


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
gamer231




Do³±czy³: 02 Lut 2022
Posty: 11
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/3

PostWys³any: ¦ro 16:51, 11 Maj 2022    Temat postu:

Zgadzam siê z Wami w stu procentach.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fan club wszystkich przeciwników tego totalnego cymba³a XD Strona G³ówna -> Absolutnie genialnie beznadziejne foty Toma Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin